Ettevõttest

 

Ridaelamu arendaja Elenor Solutions OÜ meeskond omab pikaajalist erinevate projektide juhtimise kogemust nii erasektori kui ka avaliku sektori projektide osas. Käesoleval hetkel keskendutakse väga energiatõhusate hoonete ja küttesüsteemide rajamisele, mis võimaldab pakkuda klientidele pikaajalist säästu tõusvate energiahindade osas. Samas arvestame alati, et klientidel oleks tagatud hoone väga hea kasutusmugavus ja kõrge kvaliteet.

Meie poolt rajatavaid elamuid iseloomustab läbimõeldud ruumiplaneering, mis arvestab maja ja ümbritseva keskkonna eripäraga ning optimaalne suurus, tagamaks hoone kasutusmugavuse ja mõistliku hinna. Elamute rajamisel lähtume maja väärtuse püsimisest ajas, mille tagab hea asukoht ja kõrge kvaliteet. Kaasaegsete lahenduste kasutamisel oleme mõelnud ka innovaatilistele suundadele, pakkudes elektriautode laadimispunkti rajamise valmidust ja targa kodu lahendusi.

Ostes meilt kinnisvara, anname Teile garantii kvaliteetse elukeskkonna osas!

 

Elenor Solutions OÜ tegutseb põhiliselt kolmes valdkonnas:

  • kinnisvaraarendus – väiksemad kortermajad, rida- ja paarismajad ning eramud;
  • energiatõhusad küttesüsteemid – Kliimacentrum OÜ partner Tallinnas ja Harjumaal, www.kliimacentrum.ee
  • IT lahenduste äripoole funktsionaalsuse kirjeldamine ning realiseerimine – vajaduse kaardistamisest kuni IT süsteemi juurutamiseni. www.elenorsolutions.ee

 

Ehitusvaldkonnas on meie partneriks Poorbetoon OÜ – kogu maja poorbetoonist!

Poorbetooni osas on tegemist terviklahendusega: maja seinad, vahelagi ja katuslagi ehitatakse poorbetoon toodetest. Selline lahendus tagab hea soojus ja õhupidavuse ning lihtsustab ehitusprotsessi. Samuti on seda materjali kerge paigaldada ja viimistleda. Poorbetoon on ökoloogiline materjal, mis ei sisalda ega erita kahjulikke aineid, samuti on ta hingav ning soojust salvestav materjal, luues hoones tervisliku ja meeldiva mikrokliima.

Poorbetoonist terviklahendus võimaldab ehitada väga madala energiakuluga eramuid ja kortermaju, tagades minimaalselt energiaklassiks A, kuid võimaldab luua ka väga madala energiakuluga hooneid (passiivmajad). Meie poolt pakutavad lahendused on projekteeritud madala energiakulu põhimõtteid arvestades, et klientidel ei kaasneks hoonete kasutamisega suuri püsikulusid hoone kütmisel ja jahutamisel. Hoones on alati tagatud meeldiv sisekliima ja kasutusmugavus.

Poorbetoon OÜ omab pikaajalist kogemust poorbetoonist eramute ja tööstushoonete ehitamisel. Ehitusmaht jaguneb Eesti ja Soome vahel võrdselt, hoonete osas on valdavaks Jämera projektide alusel eramajade ehitus. Eestis on ehitatud mitmeid Jämera projektide maju Merirahu piirkonnas ja mujal Harjumaal, tööstushooonete osas teostati VGP pargi halli tulekindlad vaheseinad ja kontori osa. Soomes on alltöövõtu raames ehitatud Jämera eramaju (2012 – 3 maja, 2011 – 4 maja).

Vaata ka Poorbetoon OÜ poolt rajatud Jämera maja sisekujundust Merirahus (sisekujundaja Aet Piel).

http://www.youtube.com/watch?v=lyV5DlTuD8s

 

Comments are closed.